ГоловнаОстанні новини1 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

В УкрНДІЦЗ відбулася зустріч з представниками Посольства США в Україні

Опубліковано: 01.08.2017, 19:42
1 серпня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулася зустріч з фахівцями Сполучених Штатів Америки з питань аналізу можливостей та стану готовності сил і засобів на випадок виникнення  надзвичайних ситуацій.
Захід відбувся у рамках чотириденного перебування американських фахівців в Україні, який передбачає визначення спроможності Державної служби України з надзвичайних ситуацій щодо готовності до надзвичайних ситуацій та реагування на такі ситуації.
У засіданні взяли участь керівництво та науковці УкрНДІЦЗ,  менеджер та спеціалісти Програми готовності цивільних і військових органів до надзвичайних ситуацій, представники Відділу оборонного співробітництва Посольства США,  офіцери Національної Гвардії Каліфорнії.
Форум відкрив начальник інституту Віталій Кропивницький, який привітав почесних гостей та побажав усім учасникам успішної й продуктивної роботи.
Далі менеджер програми Готовності цивільних і військових  органів до надзвичайних ситуацій Вільям Мартінез розповів усім присутнім та окреслив основні цілі програми CMEP.
Після цього Віталій Станіславович презентував напрями діяльності УкрНДІЦЗ, його основні завдання. Він доповів про розроблення й розглядання проектів нормативно-правових актів та нормативних документів у сфері технічного регулювання, цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки. Після цього він охарактеризував напрями роботи громадської організації “Рада технічних комітетів стандартизації України”.
Далі розповів про інформаційні та науково-аналітичні видання (“Національна доповідь (аналітичний огляд) про стан техногенної та природньої безпеки в Україні”, інформаційні бюлетені щодо реагування на НС, “Довідник керівника гасіння пожежі”, “Енциклопедичний словник” та інші матеріали), періодичні видання інституту (“Науковий вісник: Цивільний захист та пожежна безпека”, науково-практичний журнал “Надзвичайна ситуація +”), інноваційні технології захисту населення і територій від НС, функціонування системи цивільного захисту в Україні та інші аспекти у сфері цивільного захисту.
А також Віталій Станіславович ознайомив усіх присутніх з досягненнями  науковців інституту на сьогоднішній день. Зокрема, він розповів про універсальний надувний рятувальний засіб,  захисний одяг рятувальника, вогнезахисний засіб для деревини, модернізований генератор піни середньої кратності ГПС-600 М, ствол пожежний ручний пробивний універсальний “Гарпун-1”, пожежно-рятувальний катер UMC-1000, новітню технологію щодо очищення поверхні води і ґрунту від нафтопродуктів на основі вуглецевих сорбентів – терморозширеного графіту (ТРГ) та переносну установку для його продукування, аналога якої немає у світі. Крім того, начальник УкрНДІЦЗ ознайомив американську делегацію з ще одним винаходом учених інституту, так званим негорючим пінопластом карбаізолом – новим типом утеплювача, що не підтримує горіння і не виділяє токсичних речовин.
Під час заходу його учасники обмінялися досвідом та обговорили низку важливих питань у сферах цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

IMG_5519.JPGIMG_5357.JPG

 

IMG_5469.JPGIMG_5525.JPG

 

IMG_5472.JPGIMG_5405.JPG

 

IMG_5570.JPGIMG_5576.JPG

 

IMG_5455.JPGIMG_5485.JPG

 

 


   
Останні новини
20 Жовтня13:14 Член колегії Міністерства внутрішніх справ України Антон Геращенко ознайомився з експозицією УкрНДІЦЗ
19 Жовтня18:13 УкрНДІЦЗ вітає Жирарєва Олександра Петровича з ювілеєм!
19 Жовтня17:45 Серія поштових марок “Історія пожежного транспорту України”
19 Жовтня13:26 Триває XXIІ Міжнародна виставка індустрії безпеки “Безпека 2017”
19 Жовтня13:21 У рамках XXIІ Міжнародної виставки індустрії безпеки “Безпека 2017” відбувся науково-практичний семінар “Нормування у сфері цивільного захисту”
18 Жовтня17:52 Відбулася науково-практична конференція “Технічне регулювання – запорука безпечності продукції”
17 Жовтня17:33 Під час відкриття XXIІ Міжнародної виставки індустрії безпеки “Безпека 2017” відбулося офіційне спецпогашення серії поштових марок “Історія пожежного транспорту”
11 Жовтня17:23 XVI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2017”продовжив свою роботу
10 Жовтня21:08 Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки
10 Жовтня20:59 Науковці УкрНДІЦЗ взяли учать у 19-ій Всеукраїнській науково-практичній конференції “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”
10 Жовтня20:46 Розпочав роботу XVI Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2017”
10 Жовтня20:34 У рамках XVІ Міжнародного виставкового форуму “Технології захисту/ПожТех-2017” відбувся круглий стіл “Дослідження пожеж. Сучасний стан та перспективи розвитку”
9 Жовтня19:07 На пожежно-випробувальному полігоні УкрНДІЦЗ відбулися випробування системи пожежогасіння COOLFIRE
4 Жовтня15:36 В УкрНДІЦЗ відбувся фінальний етап четвертого щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки
29 Вересня15:51 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
Останні новини