ГоловнаОстанні новини1 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

В УкрНДІЦЗ відбулася зустріч з представниками Посольства США в Україні

Опубліковано: 01.08.2017, 19:42
1 серпня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулася зустріч з фахівцями Сполучених Штатів Америки з питань аналізу можливостей та стану готовності сил і засобів на випадок виникнення  надзвичайних ситуацій.
Захід відбувся у рамках чотириденного перебування американських фахівців в Україні, який передбачає визначення спроможності Державної служби України з надзвичайних ситуацій щодо готовності до надзвичайних ситуацій та реагування на такі ситуації.
У засіданні взяли участь керівництво та науковці УкрНДІЦЗ,  менеджер та спеціалісти Програми готовності цивільних і військових органів до надзвичайних ситуацій, представники Відділу оборонного співробітництва Посольства США,  офіцери Національної Гвардії Каліфорнії.
Форум відкрив начальник інституту Віталій Кропивницький, який привітав почесних гостей та побажав усім учасникам успішної й продуктивної роботи.
Далі менеджер програми Готовності цивільних і військових  органів до надзвичайних ситуацій Вільям Мартінез розповів усім присутнім та окреслив основні цілі програми CMEP.
Після цього Віталій Станіславович презентував напрями діяльності УкрНДІЦЗ, його основні завдання. Він доповів про розроблення й розглядання проектів нормативно-правових актів та нормативних документів у сфері технічного регулювання, цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки. Після цього він охарактеризував напрями роботи громадської організації “Рада технічних комітетів стандартизації України”.
Далі розповів про інформаційні та науково-аналітичні видання (“Національна доповідь (аналітичний огляд) про стан техногенної та природньої безпеки в Україні”, інформаційні бюлетені щодо реагування на НС, “Довідник керівника гасіння пожежі”, “Енциклопедичний словник” та інші матеріали), періодичні видання інституту (“Науковий вісник: Цивільний захист та пожежна безпека”, науково-практичний журнал “Надзвичайна ситуація +”), інноваційні технології захисту населення і територій від НС, функціонування системи цивільного захисту в Україні та інші аспекти у сфері цивільного захисту.
А також Віталій Станіславович ознайомив усіх присутніх з досягненнями  науковців інституту на сьогоднішній день. Зокрема, він розповів про універсальний надувний рятувальний засіб,  захисний одяг рятувальника, вогнезахисний засіб для деревини, модернізований генератор піни середньої кратності ГПС-600 М, ствол пожежний ручний пробивний універсальний “Гарпун-1”, пожежно-рятувальний катер UMC-1000, новітню технологію щодо очищення поверхні води і ґрунту від нафтопродуктів на основі вуглецевих сорбентів – терморозширеного графіту (ТРГ) та переносну установку для його продукування, аналога якої немає у світі. Крім того, начальник УкрНДІЦЗ ознайомив американську делегацію з ще одним винаходом учених інституту, так званим негорючим пінопластом карбаізолом – новим типом утеплювача, що не підтримує горіння і не виділяє токсичних речовин.
Під час заходу його учасники обмінялися досвідом та обговорили низку важливих питань у сферах цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

IMG_5519.JPGIMG_5357.JPG

 

IMG_5469.JPGIMG_5525.JPG

 

IMG_5472.JPGIMG_5405.JPG

 

IMG_5570.JPGIMG_5576.JPG

 

IMG_5455.JPGIMG_5485.JPG

 

 


   
Останні новини
14 Грудня15:03 14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
12 Грудня16:40 В інституту відпрацьовували програмне забезпечення з обліку пожеж
30 Листопада12:28 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 Листопада15:17 УкрНДІЦЗ привітав Мишанського Костянтина Івановича з ювілеєм!
24 Листопада16:00 Науковці УкрНДІЦЗ провели навчання з питань пожежної безпеки для персоналу “Астарта-Київ”
23 Листопада12:03 УкрНДІЦЗ взяв участь у засіданні круглого столу з проблем пожежної безпеки
22 Листопада15:28 В УкрНДІЦЗ відбулося громадське обговорення
21 Листопада16:24 Розпочав роботу ІІ Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET”
21 Листопада16:01 УкрНДІЦЗ взяв участь у четвертому засіданні Національної консультативної групи в рамках Програми PPRD East 2
13 Листопада14:28 Начальник УкрНДІЦЗ вручив погони офіцеру та нагородив працівників інституту
7 Листопада19:41 Розпочала роботу V Спеціалізована виставка “Екологія підприємства – 2017”
2 Листопада14:57 УкрНДІЦЗ взяв участь у засіданні Секції судової пожежно-технічної експертизи
26 Жовтня16:32 Завершили свою роботу Дев’ята міжнародна виставка “Інноватика в сучасній освіті” та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном “World Edu”
26 Жовтня15:18 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
26 Жовтня15:12 Відбулося чергове стажування співробітників ДВЛ
Останні новини