ГоловнаОстанні новини1 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

В УкрНДІЦЗ відбулася зустріч з представниками Посольства США в Україні

Опубліковано: 01.08.2017, 19:42
1 серпня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулася зустріч з фахівцями Сполучених Штатів Америки з питань аналізу можливостей та стану готовності сил і засобів на випадок виникнення  надзвичайних ситуацій.
Захід відбувся у рамках чотириденного перебування американських фахівців в Україні, який передбачає визначення спроможності Державної служби України з надзвичайних ситуацій щодо готовності до надзвичайних ситуацій та реагування на такі ситуації.
У засіданні взяли участь керівництво та науковці УкрНДІЦЗ,  менеджер та спеціалісти Програми готовності цивільних і військових органів до надзвичайних ситуацій, представники Відділу оборонного співробітництва Посольства США,  офіцери Національної Гвардії Каліфорнії.
Форум відкрив начальник інституту Віталій Кропивницький, який привітав почесних гостей та побажав усім учасникам успішної й продуктивної роботи.
Далі менеджер програми Готовності цивільних і військових  органів до надзвичайних ситуацій Вільям Мартінез розповів усім присутнім та окреслив основні цілі програми CMEP.
Після цього Віталій Станіславович презентував напрями діяльності УкрНДІЦЗ, його основні завдання. Він доповів про розроблення й розглядання проектів нормативно-правових актів та нормативних документів у сфері технічного регулювання, цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки. Після цього він охарактеризував напрями роботи громадської організації “Рада технічних комітетів стандартизації України”.
Далі розповів про інформаційні та науково-аналітичні видання (“Національна доповідь (аналітичний огляд) про стан техногенної та природньої безпеки в Україні”, інформаційні бюлетені щодо реагування на НС, “Довідник керівника гасіння пожежі”, “Енциклопедичний словник” та інші матеріали), періодичні видання інституту (“Науковий вісник: Цивільний захист та пожежна безпека”, науково-практичний журнал “Надзвичайна ситуація +”), інноваційні технології захисту населення і територій від НС, функціонування системи цивільного захисту в Україні та інші аспекти у сфері цивільного захисту.
А також Віталій Станіславович ознайомив усіх присутніх з досягненнями  науковців інституту на сьогоднішній день. Зокрема, він розповів про універсальний надувний рятувальний засіб,  захисний одяг рятувальника, вогнезахисний засіб для деревини, модернізований генератор піни середньої кратності ГПС-600 М, ствол пожежний ручний пробивний універсальний “Гарпун-1”, пожежно-рятувальний катер UMC-1000, новітню технологію щодо очищення поверхні води і ґрунту від нафтопродуктів на основі вуглецевих сорбентів – терморозширеного графіту (ТРГ) та переносну установку для його продукування, аналога якої немає у світі. Крім того, начальник УкрНДІЦЗ ознайомив американську делегацію з ще одним винаходом учених інституту, так званим негорючим пінопластом карбаізолом – новим типом утеплювача, що не підтримує горіння і не виділяє токсичних речовин.
Під час заходу його учасники обмінялися досвідом та обговорили низку важливих питань у сферах цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

IMG_5519.JPGIMG_5357.JPG

 

IMG_5469.JPGIMG_5525.JPG

 

IMG_5472.JPGIMG_5405.JPG

 

IMG_5570.JPGIMG_5576.JPG

 

IMG_5455.JPGIMG_5485.JPG

 

 


   
Останні новини
21 Березня14:37 Колектив УкрНДІЦЗ привітав Матвійчука Дмитра Ярославовича з ювілеєм!
16 Березня16:07 В УкрНДІЦЗ відбулося позачергове засідання науково-технічної ради Інституту
14 Березня15:49 З Днем українського добровольця!
14 Березня15:35 В УкрНДІЦЗ обрали новий персональний склад науково-технічної ради Інституту
13 Березня15:14 В УкрНДІЦЗ одноголосно схвалили нову редакцію Статуту установи
7 Березня10:05 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!
5 Березня10:48 Перші погони офіцера
22 Лютого15:52 Рятувальники Чорнобаївського району та науковці УкрНДІЦЗ відправили чергову партію гуманітарної допомоги в зону АТО
22 Лютого12:42 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
15 Лютого15:13 Звернення керівництва та Ради ветеранів УкрНДІЦЗ до учасників бойових дій на території інших держав
7 Лютого12:16 В УкрНДІЦЗ відбулися звітно-виборчі збори Ради ветеранів інституту Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту
31 Січня16:38 УкрНДІЦЗ взяв участь у багаторівневих навчаннях
29 Січня11:08 В УкрНДІЦЗ відбулася підсумкова нарада за результатами діяльності у 2017 році
25 Січня14:26 Науково-технічна рада УкрНДІЦЗ розпочала свою роботу
24 Січня15:00 В УкрНДІЦЗ відбувся семінар із співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів даних про пожежі в територіальних органах ДСНС України
Останні новини