ГоловнаОстанні новини1 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

В УкрНДІЦЗ відбулася зустріч з представниками Посольства США в Україні

Опубліковано: 01.08.2017, 19:42
1 серпня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулася зустріч з фахівцями Сполучених Штатів Америки з питань аналізу можливостей та стану готовності сил і засобів на випадок виникнення  надзвичайних ситуацій.
Захід відбувся у рамках чотириденного перебування американських фахівців в Україні, який передбачає визначення спроможності Державної служби України з надзвичайних ситуацій щодо готовності до надзвичайних ситуацій та реагування на такі ситуації.
У засіданні взяли участь керівництво та науковці УкрНДІЦЗ,  менеджер та спеціалісти Програми готовності цивільних і військових органів до надзвичайних ситуацій, представники Відділу оборонного співробітництва Посольства США,  офіцери Національної Гвардії Каліфорнії.
Форум відкрив начальник інституту Віталій Кропивницький, який привітав почесних гостей та побажав усім учасникам успішної й продуктивної роботи.
Далі менеджер програми Готовності цивільних і військових  органів до надзвичайних ситуацій Вільям Мартінез розповів усім присутнім та окреслив основні цілі програми CMEP.
Після цього Віталій Станіславович презентував напрями діяльності УкрНДІЦЗ, його основні завдання. Він доповів про розроблення й розглядання проектів нормативно-правових актів та нормативних документів у сфері технічного регулювання, цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки. Після цього він охарактеризував напрями роботи громадської організації “Рада технічних комітетів стандартизації України”.
Далі розповів про інформаційні та науково-аналітичні видання (“Національна доповідь (аналітичний огляд) про стан техногенної та природньої безпеки в Україні”, інформаційні бюлетені щодо реагування на НС, “Довідник керівника гасіння пожежі”, “Енциклопедичний словник” та інші матеріали), періодичні видання інституту (“Науковий вісник: Цивільний захист та пожежна безпека”, науково-практичний журнал “Надзвичайна ситуація +”), інноваційні технології захисту населення і територій від НС, функціонування системи цивільного захисту в Україні та інші аспекти у сфері цивільного захисту.
А також Віталій Станіславович ознайомив усіх присутніх з досягненнями  науковців інституту на сьогоднішній день. Зокрема, він розповів про універсальний надувний рятувальний засіб,  захисний одяг рятувальника, вогнезахисний засіб для деревини, модернізований генератор піни середньої кратності ГПС-600 М, ствол пожежний ручний пробивний універсальний “Гарпун-1”, пожежно-рятувальний катер UMC-1000, новітню технологію щодо очищення поверхні води і ґрунту від нафтопродуктів на основі вуглецевих сорбентів – терморозширеного графіту (ТРГ) та переносну установку для його продукування, аналога якої немає у світі. Крім того, начальник УкрНДІЦЗ ознайомив американську делегацію з ще одним винаходом учених інституту, так званим негорючим пінопластом карбаізолом – новим типом утеплювача, що не підтримує горіння і не виділяє токсичних речовин.
Під час заходу його учасники обмінялися досвідом та обговорили низку важливих питань у сферах цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

IMG_5519.JPGIMG_5357.JPG

 

IMG_5469.JPGIMG_5525.JPG

 

IMG_5472.JPGIMG_5405.JPG

 

IMG_5570.JPGIMG_5576.JPG

 

IMG_5455.JPGIMG_5485.JPG

 

 


   
Останні новини
3 Серпня15:24 УкрНДІЦЗ отримав нову техніку від керівництва ДСНС України
2 Серпня17:19 Представники Посольства США в Україні відвідали пожежно-випробувальний полігон УкрНДІЦЗ
1 Серпня19:42 В УкрНДІЦЗ відбулася зустріч з представниками Посольства США в Україні
27 Липня15:46 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
17 Липня12:28 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцерів
29 Червня18:40 УкрНДІЦЗ взяв участь у міжнародній конференції з питань хімічного, біологічного, радіаційного та ядерного захисту
29 Червня10:57 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 Червня18:27 З нагоди відзначення Дня Конституції України колектив УкрНДІЦЗ відвідав Музей гетьманства
27 Червня15:00 Науковці УкрНДІЦЗ вітають колегу з отриманням премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові міста-героя Києва
26 Червня11:03 Віталій Кропивницький вручив науковцю УкрНДІЦЗ погони капітана
1 Червня13:59 В УкрНДІЦЗ відбувся підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки
31 Травня11:40 УкрНДІЦЗ взяв участь у Міжнародному форумі з безпеки INFOS-2017
25 Травня11:01 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
22 Травня10:29 Співробітників УкрНДІЦЗ нагородили почесними грамотами та подяками ДСНС України з нагоди Дня науки
11 Травня14:55 УкрНДІЦЗ та ГО “УСПТБ” підписали Договір про співробітництво
Останні новини