ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 822

Останні новини

25 Травня17:09 В УкрНДІЦЗ відбулись урочисті збори з нагоди Дня науки
25 травня в Українському науково-дослідному інституту цивільного захисту відбулись урочисті збори з нагоди професійного свята Дня науки. З професійним святом привітав усіх присутніх начальник УкрНДІЦЗ генерал-майор служби цивільного захисту Віталій Кропивницький та побажав здоров’я, добра, подальшої творчої наснаги й успіхів у вітчизняній і міжнародній науковій діяльності. Далі начальник інституту проінформував колектив про досягнення УкрНДІЦЗ за останні 5 років.
17 Травня14:42 УкрНДІЦЗ долучився до святкування Всесвітнього Дня вишиванки
Всесвітній день вишиванки – щорічно відзначається у третій четвер травня.
16 Травня16:17 Науково-практична конференція “Стратегія реформування організації цивільного захисту”
16 травня науково-практична конференція “Стратегія реформування організації цивільного захисту” об'єднала навколо себе фахівців у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки з метою теоретичного узагальнення наукових досліджень й розроблення практичних рекомендацій щодо реформування організації цивільного захисту. Організаторами форуму є Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Департамент організації заходів цивільного захисту, Український науково-дослідний інститут цивільного захисту та Інститут державного управління у сфері цивільного захисту.
15 Травня17:04 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у міжвідомчому науково-практичному семінарі та засіданні Секції судової пожежно-технічної експертизи
15 травня 2018 року в Київському науково-дослідному інституті судових експертиз Мін’юсту України в рамках чергового засідання Секції судової пожежно-технічної експертизи Науково-консультативної та методичної ради проблем судової експертизи Міністерства юстиції України було проведено міжвідомчий науково-практичний семінар “Особливості проведення досліджень під час розслідування злочинів, пов’язаних із пожежами”, участь в якому від Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту взяв начальник відділу досліджень і статистики пожеж Руслан Климась.
8 Травня16:11 Працівники інституту відвідали ветерана Другої світової війни
8 травня у День пам’яті та примирення і напередодні 73-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні науковці УкрНДІЦЗ завітали до ветерана війни Гамариса Степана Івановича (1926 року народження), який свого часу працював в інституті на посаді юрисконсульта.
8 Травня15:03 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас з Днем пам’яті та примирення і 73-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
5 Травня14:28 Колектив УкрНДІЦЗ долучився до щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою
5 травня колектив Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту долучився до щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою. Сонячний весняний день об’єднав працівників інституту, незалежно від посади й звання, з метою масштабного прибирання території УкрНДІЦЗ. Робота кипіла скрізь: одні прибирали прилеглу до інституту територію, впорядковували клумби, підрізали кущі та багаторічні насадження, а інші мили вікна, витирали пил, упорядковували гори паперів на столах. Через декілька годин такої плідної та злагодженої роботи все стало чистим та ошатним.
3 Травня12:21 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
3 травня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням першого заступника начальника інституту Олександра Євдіна відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
23 Квітня10:47 Київські рятувальники разом з фахівцями УкрНДІЦЗ провели пожежно-тактичні навчання з ліквідації умовної пожежі
21 квітня на одній із новобудов столиці рятувальники ДПРЧ-5, ДПРЧ-24 Дарницького районного управління спільно з фахівцями Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту провели пожежно-тактичні навчання з ліквідації умовної пожежі на 25 поверсі житлової будівлі з метою практичного відпрацювання тактики пожежогасіння на висотах.
21 Квітня13:47 21 квітня 2018 року у віці 68 років пішов з життя полковник внутрішньої служби у відставці Нехаєв Віктор Володимирович.
30 кращих років свого життя Віктор Володимирович присвятив службі в Державній пожежній охороні, останні 11 років перед виходом на пенсію працював в Українському НДІ пожежної безпеки, де пройшов шлях від начальника науково-дослідного відділу до першого заступника начальника інституту.
19 Квітня17:37 УкрНДІЦЗ взяв учать у зустрічі високого рівня з підвищення інформованості про Конвенцію ЄЕК ООН щодо транскордонного впливу промислових аварій
З метою підвищення інформованості про Конвенцію ЄЕК ООН щодо транскордонного впливу промислових аварій, 19 квітня, у Києві відбулася зустріч високого рівня, співорганізатором якої є Державна служба України з надзвичайних ситуацій.
17 Квітня17:16 У здоровому тілі – здоровий дух: відбулася V спартакіада УкрНДІЦЗ з нагоди святкування Дня пожежної охорони
Теплий весняний день, 17 квітня, зібрав дружній колектив Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту та Раду ветеранів інституту Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту на V спартакіаду з нагоди святкування Дня пожежної охорони. Усі спортсмени демонстрували свій вольовий характер, адже хотіли здобути перемогу. За перебігом змагань уважно спостерігали судді, які не тільки справедливо оцінювали вміння учасників, але й слідкували за правильним використанням спортивного інвентарю. Учасників змагань активно підтримували вболівальники.
6 Квітня16:00 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З ВЕЛИКОДНЕМ!
Бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я й довголіття, достатку й благополуччя, злагоди й тепла. Нехай земля засівається щирістю і достатком, а ваші душі – вірою, надією та любов’ю!
6 Квітня12:43 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
Відповідно до пунктів 93, 97, 98, 108 Положення про порядок проходження служби цивільного захисту особами рядового і начальницького складу наказом ДСНС України від 23 березня 2018 року № 128 старшому науковому співробітнику відділу технічного регулювання науково-дослідного центру технічного регулювання УкрНДІЦЗ майору служби цивільного захисту Одинець Аллі Валеріївні присвоєно чергове спеціальне звання старшого начальницького складу – ПІДПОЛКОВНИК СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ.
4 Квітня10:45 УкрНДІЦЗ взяв участь у роботі X Міжнародної спеціалізованої виставки “PLAST EXPO UA-2018”
3 квітня на території Міжнародного виставкового центру розпочала роботу X Міжнародна спеціалізована виставка “PLAST EXPO UA-2018”. Виставка об’єднала навколо себе фахівців у галузі переробки пластмас та каучуку, починаючи з виробництва сировини, створення новітнього вітчизняного обладнання і закінчуючи автоматизацією технологічних процесів.
2 Квітня12:26 В УкрНДІЦЗ визначили переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Рятувальник – професія героїчна”
В Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту визначили переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка серед дітей співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій “Рятувальник – професія героїчна”. Метою конкурсу є: розвиток дитячої творчості, пропаганда важливості професії та героїчної служби рятувальників, виховання молодого покоління, розвиток культурно-освітньої та мистецької роботи; активізація творчого потенціалу дітей та молоді; сприяння, виявлення, відбір та підтримка талановитої молоді; підтримка іміджу та зміцнення авторитету ДСНС у державі.
29 Березня18:00 Колектив УкрНДІЗЦ відвідав Український національний музей “Чорнобиль”
Музей “Чорнобиль” являє собою багатофункціональний історико-культурний заклад, який поєднує наукову, культурно-просвітницьку діяльність із діяльністю сучасного музею з архівування, збереження та оприлюднення історії ядерної аварії на Чорнобильській АЕС як найбільш важкої радіоекологічної катастрофи ХХ століття, наслідки якої не мають аналогів і відрізняються від інших відомих у світі природних та техногенних катастроф.
29 Березня11:56 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
29 березня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням першого заступника начальника інституту Олександра Євдіна відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
21 Березня14:37 Колектив УкрНДІЦЗ привітав Матвійчука Дмитра Ярославовича з ювілеєм!
21 березня науковці Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту привітали старшого наукового співробітника відділу досліджень і статистики пожеж науково-дослідного центру технічного регулювання Матвійчука Дмитра Ярославовича з 60-річним ювілеєм.
16 Березня16:07 В УкрНДІЦЗ відбулося позачергове засідання науково-технічної ради Інституту
16 березня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням начальника інституту Віталія Кропивницького відбулося позачергове засідання науково-технічної ради. Під час засідання учасники дискутували, ставили запитання доповідачам і обговорювали найбільш проблемні питання.
14 Березня15:49 З Днем українського добровольця!
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги й турботи про учасників добровольчих формувань і на підтримку ініціативи громадськості Верховна Рада України постановою від 17 січня 2017 року № 1822-VIII установила День українського добровольця, який відзначається щорічно 14 березня.
14 Березня15:35 В УкрНДІЦЗ обрали новий персональний склад науково-технічної ради Інституту
Відповідно до Положення про науково-технічну раду Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту термін функціонування персонального складу НТР складає два роки. У березні 2018 року повноваження НТР закінчилися. Виходячи з цього 14 березня в інституті під головуванням першого заступника начальника УкрНДІЦЗ Олександра Євдіна відбулися збори наукових працівників інституту, на яких обрали новий персональний склад науково-технічної ради.
13 Березня15:14 В УкрНДІЦЗ одноголосно схвалили нову редакцію Статуту установи
13 березня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням начальника інституту Кропивницького Віталія Станіславовича відбулися загальні збори трудового колективу стосовно прийняття нової редакції Статуту установи.

    Твіт