ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 843

Останні новини

10 Серпня11:16 "Звіт про діяльність Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту за 2013-2017 роки"
Згідно зі статтею 9 Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” керівник наукової установи звітує перед колективом наукових працівників про свою діяльність. Відповідно до вищезазначеного закону начальник інституту генерал-майор служби цивільного захисту, кандидат технічних наук Кропивницький В. С. прозвітував на зборах трудового колективу УкрНДІЦЗ за 5 років діяльності (протокол УкрНДІЦЗ від 25.05.2018 № 2 загальних зборів трудового колективу).
10 Серпня11:08 Привітання начальника УкрНДІЦЗ з нагоди Дня будівельника
День будівельника — професійне свято працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, Відзначається щорічно у другу неділю серпня.
27 Липня14:06 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 липня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника начальника інституту з цивільного захисту Віталія Коваленка відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
23 Липня14:40 В УкрНДІЦЗ відбувся розширений семінар
23 липня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням доктора технічних наук Нікуліна Олександра Федоровича відбувся розширений семінар щодо представлення результатів дисертаційних досліджень.
19 Липня18:11 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
19 липня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся науково-практичний семінар з обговорення положень ДБН В.1.1-7:2016, ДСТУ Б В.1.1-36:2016, ДСТУ 8767:2018.
19 Липня16:07 Серія поштових марок “Історія пожежного транспорту України”
Український науково-дослідний інститут цивільного захисту за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій ініціював та разом з Українським державним підприємством поштового зв'язку “Укрпошта” продовжили випуск серії поштових марок, блоків, конвертів та карток “Історія пожежного транспорту”.
19 Липня16:02 Виробничо-практичний журнал “Надзвичайна ситуація +”
Український науково-дослідний інститут цивільного захисту за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій випустив новий виробничо-практичний журнал “Надзвичайна ситуація +”.
13 Липня11:19 В УкрНДІЦЗ відбувся додатковий підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки
13 липня на території стадіону Київського національного університету технологій та дизайну відбувся додатковий підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки з особами начальницького складу, які були відсутні на основному заліку.
9 Липня10:56 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцерів
Робочий тиждень, 9 липня, в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту розпочався з приємної події. Начальник інституту Віталій Кропивницький під дружні оплески колег вручив погони офіцерам.
4 Липня16:50 УкрНДІЦЗ взяв участь в урочистих заходах з нагоди 105-річчя створення КНДІСЕ
4 липня у Міжнародному виставкому конгрес-центрі “Український дім” відбулися урочисті заходи з находи 105-річчя створення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. В урочистостях взяли участь представники органів державної влади, місцевого самоврядування, міжнародних організацій, наукових установ, вищих навчальних закладів, діяльність яких пов'язана зі сферою судової експертизи. До заходу долучилися і науковці Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту. Начальник інституту Віталій Кропивницький привітав із знаковою подією директора КНДІСЕ Олександра Рувіна та побажав колективу установи професійних успіхів, творчої наснаги та не зупинятися на досягнутому.
27 Червня14:04 Вітання начальника УкрНДІЦЗ до Дня Конституції України
28 червня 1996 року прийняття Конституції України ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі, повноправній учасниці світового співтовариства.
27 Червня13:40 В Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції України
27 червня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції України. Традиційно збори розпочалися виконанням Державного гімну України.
26 Червня14:15 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
26 червня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника начальника інституту з цивільного захисту Коваленка Віталія Володимировича відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
15 Червня17:00 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у семінар-занятті з обговорення проблемних питань, що виникають на місці пожеж
15 червня 2018 року в місті Бровари Київської області відбулося семінар-заняття з обговорення проблемних питань, що виникають на місці пожеж. Метою заходу було покращення взаємодії між дослідно-випробувальною лабораторією 5-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Київській області, Київським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України, Головним слідчим управлінням Національної поліції в Київській області та Українським науково-дослідним інститутом цивільного захисту.
13 Червня14:45 УкрНДІЦЗ взяв участь в роботі міжнародного консультативного семінару та обміну досвідом впровадження Директиви ЄС "SEVESO III"
Впродовж двох днів, 12-13 червня, проходив Міжнародний консультативний семінар щодо контролю значних аварій пов'язаних з небезпечними речовинами та обміну досвідом впровадження Директиви ЄС "SEVESO III". Семінар відбувся в рамках реалізації Проекту "Вдосконалення національної системи нормативного регулювання у сфері хімічної безпеки та захисту".
11 Червня15:39 УкрНДІЦЗ отримав сучасну оргтехніку
Науковці Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту висловлюють щиру вдячність керівництву Державної служби України з надзвичайних ситуацій за сучасну оргтехніку, яку під дружні оплески колег вручив начальник інституту Віталій Кропивницький. Дана оргтехніка придбана завдяки продовженню фінансування програми "Оновлення технічної бази інституту" розпочатого ще у 2017 році.
8 Червня14:37 УкрНДІЦЗ взяв участь у міжнародній конференції “Розвиток системи цивільного добровільного рятувальництва в Україні”
Впродовж двох днів, 7 та 8 червня, у Культурно-мистецькому центрі Національного Університету “Києво-Могилянська Академія” проходила міжнародна конференція “Розвиток системи цивільного добровільного рятувальництва в Україні”, організаторами якої є Мальтійська Служба Допомоги України і Мальтійська Медична Служба з Польщі у співпраці з Києво-Могилянською академією.
7 Червня16:19 УкрНДІЦЗ взяв участь у Міжнародній конференції “Security Forum 2018 - 44 СIСА The Future of Security and Defence in Europe”
Завершила свою роботу Міжнародна конференція “Security Forum 2018 - 44 СIСА The Future of Security and Defence in Europe”, яка проходила у м. Кракові (Республіка Польща). Форум організований міжнародною організацією CICA та Вищим навчальним закладом публічної та індивідуальної безпеки “Апейрон” у Кракові.
6 Червня16:36 В УкрНДІЦЗ відбувся підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки
Відповідно до наказу Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту від 24 травня 2018 року № 37 “Про організацію проведення підсумкових заліків зі службової підготовки за 2017/2018 навчальний рік”, 6 червня відбувся підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки на території стадіону Київського національного університету технологій та дизайну.
31 Травня14:10 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
31 травня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника начальника інституту з цивільного захисту Коваленка Віталія Володимировича відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
27 Травня19:00 27 травня 2018 р. у віці 53 років пішла з життя кандидат технічних наук, підполковник служби цивільного захисту у відставці Якименко Олена Пилипівна
Український науково-дослідний інститут цивільного захисту та Рада ветеранів УкрНДІЦЗ Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту – в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Якименко Олени Пилипівни.
25 Травня17:09 В УкрНДІЦЗ відбулись урочисті збори з нагоди Дня науки
25 травня в Українському науково-дослідному інституту цивільного захисту відбулись урочисті збори з нагоди професійного свята Дня науки. З професійним святом привітав усіх присутніх начальник УкрНДІЦЗ генерал-майор служби цивільного захисту Віталій Кропивницький та побажав здоров’я, добра, подальшої творчої наснаги й успіхів у вітчизняній і міжнародній науковій діяльності. Далі начальник інституту проінформував колектив про досягнення УкрНДІЦЗ за останні 5 років.
17 Травня14:42 УкрНДІЦЗ долучився до святкування Всесвітнього Дня вишиванки
Всесвітній день вишиванки – щорічно відзначається у третій четвер травня.

    Твіт