ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 871

Останні новини

22 Жовтня15:03 Жихарєва Олександра Петровича нагороджено Грамотою Верховної Ради України “За заслуги перед Українським народом”
Грамотою Верховної Ради України “За заслуги перед Українським народом” було нагороджено старшого наукового співробітника науково-дослідного центру технічного регулювання Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту полковника внутрішньої служби у відставці Жихарєва Олександра Петровича.
16 Жовтня16:00 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав колег
Робочий тиждень, 16 жовтня, в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту розпочався з приємної події. Начальник інституту генерал-майор служби цивільного захисту Віталій Кропивницький під дружні оплески колег нагородив працівників інституту.
10 Жовтня17:48 XVIІ Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2018” продовжив свою роботу
Другий день роботи XVIІ Міжнародного виставкового форуму “Технології захисту/ПожТех–2018” був не менш насичений ніж перший.
10 Жовтня17:33 Відбувся круглий стіл “Дослідження пожеж. Сучасний стан та перспективи розвитку”
10 жовтня у рамках проведення ХVІІ Міжнародного виставкового форуму “Технології захисту/Пожтех - 2018” відбувся круглий стіл “Дослідження пожеж. Сучасний стан та перспективи розвитку”. Захід вже вдесяте збирає та об’єднує широке коло спеціалістів експертних підрозділів, дослідно-випробувальних лабораторій ДСНС України та наукове середовище від наукових установ і вищих навчальних закладів з метою обговорення проблемних питань, що виникають під час дослідження пожеж і встановлення причин їх виникнення.
9 Жовтня20:14 Розпочав роботу XVIІ Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2018”
Після відкриття форуму заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Руслан Білошицький ознайомився з експозицією Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту. Начальник інституту Віталій Кропивницький розповів заступнику Голови ДСНС про новітні технології, розроблені вченими УкрНДІЦЗ.
9 Жовтня19:56 УкрНДІЦЗ взяв учать у 20-ій Всеукраїнській науково-практичній конференції “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”
9 жовтня в рамках проведення ХVІІ Міжнародного виставкового форуму “Технології захисту/Пожтех - 2018” розпочала свою роботу 20-а Всеукраїнська науково-практична конференція “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”.
9 Жовтня19:55 Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки
9 жовтня, у рамках проведення ХХ Всеукраїнської науково-практичній конференції “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”, відбулася офіційна частина нагородження переможців п’ятого щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Цього ж дня розпочав роботу XVIІ Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2018”.
8 Жовтня10:38 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
Заступнику начальника відділу матеріально-технічного забезпечення старшому лейтенанту служби цивільного захисту Фетисенку Олександру Анатолійовичу присвоєно чергове спеціальне звання середнього начальницького складу – КАПІТАН СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
5 Жовтня17:15 УкрНДІЦЗ взяв участь у семінарі Експертної служби МВС
З 01 по 05 жовтня 2018 року на базі медичного реабілітаційного центру МВС України “Кремінці”, розташованого в с. Татарів Івано-Франківської області, відбувся науково-практичний семінар Експертної служби МВС України “Дослідження пожеж. Сучасні методи підходу до вирішення питань у межах проведення пожежно-технічних експертиз і досліджень”.
4 Жовтня16:42 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
4 жовтня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся науково-практичний семінар “Розрахунки шляхів евакуації при пожежі та моделювання небезпечних чинників пожежі. Розрахунки вогнестійкості будівельних конструкцій та стійкості будинків до прогресуючого обвалення”.
27 Вересня17:06 Представники компанії “Wire & Cable” відвідали пожежно-випробувальний полігон УкрНДІЦЗ
Найбільшу зацікавленість викликали питання щодо національної системи стандартизації та наближення ДСТУ до міжнародних і європейських норм та правил; умови проведення випробувань на пожежно-випробувальному полігоні та проблеми у сфері оцінки відповідності під час реалізація міжнародних та європейських стандартів.
27 Вересня13:50 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 вересня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника начальника інституту з цивільного захисту Віталія Коваленка відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
26 Вересня16:06 В УкрНДІЦЗ відбувся фінальний етап 5-го щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки
26 вересня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся фінальний (очний) етап 5-го щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Захід відкрив начальник інституту Віталій Кропивницький , який привітав учасників та побажав усім плідної й конструктивної роботи. Загалом у Конкурсі взяли участь 24 роботи, з яких на фіналі було представлено лише 12
20 Вересня16:28 УкрНДІЦЗ включено до технічного комітету стандартизації ТК 192 “Судова експертиза”
Метою створення технічного комітету “Судова експертиза” є розроблення національних стандартів, у тому числі, гармонізованих з міжнародними стандартами у сфері судових експертиз, які сприятимуть організаційному та методичному забезпеченню у сфері судових експертиз.
17 Вересня15:11 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав колег
Робочий тиждень, 17 вересня, в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту розпочався з приємної події. Начальник інституту Віталій Кропивницький під дружні оплески колег вручив погони та відзнаки співробітникам.
17 Вересня12:23 Привітання Президента України з Днем рятівника!
Професія рятувальника вимагає високого професіоналізму, мужності та героїзму. За лічені секунди вам доводиться приймати відповідальні рішення, від яких залежать своєчасне надання допомоги, захист здоров’я і життя людей, збереження матеріальних цінностей в умовах надзвичайних ситуацій.
17 Вересня10:08 Привітання Голови Верховної Ради України з Днем рятівника!
Шановні друзі! Вітаю вас із професійним святом – Днем рятівника. Ви обрали своїм фахом шляхетну справу – оберігати наших людей від нищівної вогняної стихії та інших надзвичайних ситуацій.
17 Вересня10:04 Привітання Прем'єр-міністра України з Днем рятівника!
Шановні друзі! Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом - Днем рятівника!
17 Вересня08:48 Привітання Голови ДСНС України з Днем рятівника!
Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із нашим професійним святом – Днем рятівника! Це свято тих, хто своїм фахом обрав шляхетну, гуманну та необхідну справу – оберігати людське життя, матеріальні та культурні надбання Держави.
17 Вересня08:45 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту з нагоди професійного свята – Дня рятівника
Захищати Україну та її населення від різного роду надзвичайних ситуацій – це благородна справа, яку обирають сміливі, сильні духом та віддані служінню народу люди. Громадяни довіряють рятувальникам своє життя і безпеку, тому що знають, що будь-яким катастрофам і стихійним лихам завжди протистоять високий професіоналізм, досвід, тверда дисципліна і уміння знайти вихід з найскладніших, а часом, здавалося б, неможливих ситуацій.
12 Вересня20:03 В Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулися заходи з нагоди Дня рятівника
Напередодні Дня рятівника у рамках службової підготовки на пожежно-випробувальному полігоні Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту відбулися спортивно-прикладні змагання, навчально-показові заняття, а також змагання з кульової стрільби та лука.
7 Вересня14:35 Працівники УкрНДІЦЗ привітали Гамариса Степана Івановича з днем народження
7 вересня працівники Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту привітали Гамариса Степана Івановича з днем народження та нагородили пам’ятної відзнакою УкрНДІЦЗ “Подяка за роботу”. Цього року іменнику виповнилося 92 роки. Свого часу Степан Іванович працював в інституті на посаді юрисконсульта.
5 Вересня12:09 Колектив УкрНДІЦЗ привітав Новака Сергія Вікторовича з ювілеєм!
2 вересня виповнилося 60 років провідному науковому співробітнику відділу електротехнічних виробів науково-випробувального центру Новаку Сергію Вікторовичу. Сьогодні, 5 вересня, співробітники Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту привітали Сергія Вікторовича з ювілеєм.
30 Серпня15:01 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
30 серпня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника начальника інституту з цивільного захисту Віталія Коваленка відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
28 Серпня14:43 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
28 серпня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся науково-практичний семінар “Презентація існуючих програмно-моделюючих комплексів щодо розрахунку часу евакуації людей з будинків та споруд під час пожежі”.

    Твіт