ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 729

Останні новини

26 Червня11:03 Віталій Кропивницький вручив науковцю УкрНДІЦЗ погони капітана
Робочий тиждень, 26 червня 2017 року, в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту розпочався з приємної події. Начальник інституту Віталій Кропивницький під дружні оплески колег вручив погони офіцера Юрію Фещуку.
1 Червня13:59 В УкрНДІЦЗ відбувся підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки
Відповідно до наказу Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту від 26 травня 2017 р. № 42 “Підбиття підсумків службової підготовки з начальницьким складом інституту за 2016/2017 навчальний рік”, 1 червня відбувся підсумковий диференційний залік з фізичної підготовки на території стадіону Київського національного університету технологій та дизайну.
31 Травня11:40 УкрНДІЦЗ взяв участь у Міжнародному форумі з безпеки INFOS-2017
25-27 травня у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся Міжнародний форум з безпеки INFOS-2017. Головним питанням заходу було обговорення наукових і практичних проблем з інформаційної та економічної безпеки різних країн.
25 Травня11:01 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
25 травня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням першого заступника начальника інституту Олександра Євдіна відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
22 Травня10:29 Співробітників УкрНДІЦЗ нагородили почесними грамотами та подяками ДСНС України з нагоди Дня науки
Робочий тиждень, 22 травня 2017 року, в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту розпочався з приємної події. Начальник інституту Віталій Кропивницький під дружні оплески колег вручив почесні грамоти та подяки Державної служби України з надзвичайних ситуацій співробітникам інституту.
11 Травня14:55 УкрНДІЦЗ та ГО “УСПТБ” підписали Договір про співробітництво
11 травня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулося підписання Договору про співробітництво між Громадською організацією “Український союз пожежної та техногенної безпеки” та УкрНДІЦЗ.
10 Травня14:43 Працівники УкрНДІЦЗ завітали в гості до ветерана Другої світової війни
Співробітники Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту піклуються та оточують увагою ветеранів, які раніше працювали в інституті. Так, 10 травня з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні науковці УкрНДІЦЗ завітали до ветерана війни Гамариса Степана Івановича (1926 року народження), який свого часу працював в інституті на посаді юрисконсульта.
5 Травня14:23 Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у черговому засіданні Секції судової пожежно-технічної експертизи
4 травня 2017 року в Київському науково-дослідному інституті судових експертиз Мін’юсту України відбулося весняне засідання Секції судової пожежно-технічної експертизи Науково-консультативної та методичної ради проблем судової експертизи Міністерства юстиції України, участь у якому взяв начальник відділу досліджень і статистики пожеж Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Руслан Климась.
27 Квітня13:56 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
27 квітня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням виконуючого обов’язки начальника інституту Олександра Євдіна відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
26 Квітня17:49 У здоровому тілі – здоровий дух: відбулася IV спартакіада УкрНДІЦЗ з нагоди святкування Дня пожежної охорони
Теплий і сонячний весняний день, 26 квітня, зібрав дружній колектив Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту на IV спартакіаду з нагоди святкування Дня пожежної охорони.
21 Квітня15:02 Виробничо-практичний журнал “Надзвичайна ситуація +”
Український науково-дослідний інститут цивільного захисту за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій випустив новий виробничо-практичний журнал “Надзвичайна ситуація +”.
20 Квітня17:12 В Національному музеї “Чорнобиль” відбулася презентація нового виробничо-практичного журналу “Надзвичайна ситуація +”
Напередодні 31-их роковин аварії на Чорнобильській АЕС, 20 квітня, в Національному музеї “Чорнобиль” відбулася презентація нового виробничо-практичного журналу “Надзвичайна ситуація +”. Журнал було створено з ініціативи Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту та за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
17 Квітня10:07 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ!
Надзвичайно приємно вітати Вас — хоробрих та мужніх героїв, що присвятили себе захисту людських життів, збереженню національного багатства від вогню. Інколи ціною власного життя, ви, не вагаючись, готові кинутися у вогонь, щоб прийти на допомогу іншим.
14 Квітня10:17 ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З ВЕЛИКОДНЕМ!
З відчуттям глибокої радості та від щирого серця вітаю Вас з прийдешнім Воскресінням Христовим! Великдень – це свято любові та відродження. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю.
12 Квітня14:05 Чисте довкілля – запорука міцного здоров’я!
12 квітня колектив Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту долучилися до щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля”.
10 Квітня17:58 На базі УкрНДІЦЗ відбувся семінар для представників прес-служб територіальних підрозділів ДСНС
10 квітня на базі Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту відбувся семінар-тренінг для представників прес-служб територіальних підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій України.
7 Квітня11:01 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцерів
Робочий тиждень завершився приємною подією для працівників Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту. Перший заступник начальника інституту Євдін Олександр Миколайович під дружні оплески колег вручив погони двом офіцерам.
30 Березня16:00 В УкрНДІЦЗ відбувся розширений семінар
В Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням начальника науково-дослідного центру інноваційних технологій доктора технічних наук Нікуліна Олександра Федоровича відбувся розширений семінар по заслуховуванню результатів дисертаційного дослідження
30 Березня14:19 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
30 березня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням першого заступника начальника інституту Олександра Євдіна відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
13 Березня14:31 14 березня – День українського добровольця
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України Верховна Рада постановила, що в Україні відзначатиметься День українського добровольця.
13 Березня14:06 УкрНДІЦЗ долучився до міжнародної виставки “Окіаґарі-кобоші для Фукушіми: солідарність від України”
У рамках Року Японії в Україні у Національному музеї “Чорнобиль” 11 березня відбулася урочиста церемонія відкриття виставки “Окіаґарі-кобоші для Фукушіми: солідарність від України”. Проект “Окіаґарі-кобоші” ініційований всесвітньо відомим дизайнером Кензо Такада на підтримку постраждалих під час Великого східнояпонського землетрусу та аварії на АЕС “Фукушіма-1”.
13 Березня12:05 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцера
Робочий тиждень, 13 березня 2017 року, в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту розпочався з приємної події. Начальник інституту Віталій Кропивницький під дружні оплески колег вручив погони офіцера Сергію Кармазину.
9 Березня15:31 В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар
На виконання Плану наукової і науково-технічної діяльності Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту 9 березня в інституті під головуванням першого заступника начальника інституту Олександра Євдіна відбувся науково-практичний семінар на тему “Обговорення проекту Методичних рекомендацій з організації радіаційного захисту особового складу підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту під час проведення робіт з гасіння пожеж у зоні відчуження Чорнобильської АЕС”.
1 Березня17:29 В УкрНДІЦЗ відбулася зустріч із представниками французької науково-виробничої компанії OUVRY SAS
1 березня в Українському науково-дослідному інституту цивільного захисту відбулася зустріч з представниками французької науково-виробничої компанії OUVRY SAS.
23 Лютого17:23 В УкрНДІЦЗ відбулася зустріч із представником Чеської Республіки
23 лютого до Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту завітав доктор технічних наук, доцент Поліцейської академії Чеської Республіки в Празі Йозеф Сабол.

    Твіт