ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 802

Останні новини

21 Березня14:37 Колектив УкрНДІЦЗ привітав Матвійчука Дмитра Ярославовича з ювілеєм!
21 березня науковці Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту привітали старшого наукового співробітника відділу досліджень і статистики пожеж науково-дослідного центру технічного регулювання Матвійчука Дмитра Ярославовича з 60-річним ювілеєм.
16 Березня16:07 В УкрНДІЦЗ відбулося позачергове засідання науково-технічної ради Інституту
16 березня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням начальника інституту Віталія Кропивницького відбулося позачергове засідання науково-технічної ради. Під час засідання учасники дискутували, ставили запитання доповідачам і обговорювали найбільш проблемні питання.
14 Березня15:49 З Днем українського добровольця!
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги й турботи про учасників добровольчих формувань і на підтримку ініціативи громадськості Верховна Рада України постановою від 17 січня 2017 року № 1822-VIII установила День українського добровольця, який відзначається щорічно 14 березня.
14 Березня15:35 В УкрНДІЦЗ обрали новий персональний склад науково-технічної ради Інституту
Відповідно до Положення про науково-технічну раду Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту термін функціонування персонального складу НТР складає два роки. У березні 2018 року повноваження НТР закінчилися. Виходячи з цього 14 березня в інституті під головуванням першого заступника начальника УкрНДІЦЗ Олександра Євдіна відбулися збори наукових працівників інституту, на яких обрали новий персональний склад науково-технічної ради.
13 Березня15:14 В УкрНДІЦЗ одноголосно схвалили нову редакцію Статуту установи
13 березня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням начальника інституту Кропивницького Віталія Станіславовича відбулися загальні збори трудового колективу стосовно прийняття нової редакції Статуту установи.
5 Березня10:48 Перші погони офіцера
Відповідно до пунктів 33, 38, 46, 47, 62, 93, 94, 106 Положення про порядок проходження служби цивільного захисту особами рядового і начальницького складу наказом ДСНС України від 21 лютого 2018 року № 72 Лобко Оксану Михайлівну прийнято на службу цивільного захисту, зараховано у кадри ДСНС України, присвоєно спеціальне звання ЛЕЙТЕНАНТ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ.
22 Лютого12:42 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
22 лютого в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням першого заступника начальника інституту Олександра Євдіна відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
15 Лютого15:13 Звернення керівництва та Ради ветеранів УкрНДІЦЗ до учасників бойових дій на території інших держав
У цей особливий день висловлюємо Вам глибоку шану й повагу, бо ви були і залишаєтесь прикладом мужності та зразкового виконання обов’язків перед Батьківщиною. Зичимо усім Вам міцного здоров’я, віри в себе, своїх близьких і друзів. Будьте щасливі, не втрачайте натхнення та оптимізму!
7 Лютого12:16 В УкрНДІЦЗ відбулися звітно-виборчі збори Ради ветеранів інституту Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту
6 лютого в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням голови Ради ветеранів інституту Откідача Миколи Яковича відбулися звітно-виборчі збори Ради ветеранів УкрНДІЦЗ Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту.
31 Січня16:38 УкрНДІЦЗ взяв участь у багаторівневих навчаннях
У рамках навчань начальник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту генерал-майор служби цивільного захисту Віталій Кропивницький продемонстрував усім присутнім новітню розробку науково-дослідного інституту яка дозволяє проводити рятувальні операції на водних об’єктах взимку.
29 Січня11:08 В УкрНДІЦЗ відбулася підсумкова нарада за результатами діяльності у 2017 році
29 січня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням начальника інституту Кропивницького Віталія Станіславовича відбулася нарада з підбиття підсумків роботи інституту за 2017 р.
25 Січня14:26 Науково-технічна рада УкрНДІЦЗ розпочала свою роботу
25 січня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбулося перше в 2018 році засідання науково-технічної ради під головуванням начальника інституту Віталія Кропивницького відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
24 Січня15:00 В УкрНДІЦЗ відбувся семінар із співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів даних про пожежі в територіальних органах ДСНС України
Упродовж двох останніх місяців фахівці Національного університету цивільного захисту України та Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту працювали над розробленням програмного забезпечення з формування карток обліку пожеж. З метою опанування основ роботи на програмному забезпеченні, 24 січня, на базі Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту відбувся науково-практичний семінар із співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів даних про пожежі в територіальних органах Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
24 Січня14:46 Колектив УкрНДІЦЗ привітав Некрутенка Костянтина Оникійовича з ювілеєм!
24 січня на пожежно-випробувальному полігоні Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту заступник начальника інституту ( з протипожежного захисту та техногенної безпеки) Борис Олександр Павлович під дружні оплески колег привітав інженера 1 категорії відділу речовин і матеріалів науково-випробувального центру Некрутенка Костянтина Оникійовича з ювілейним 70-річним днем народження.
22 Січня10:08 Перші погони офіцера
Відповідно до пунктів 33, 38, 47,62, 93, 94,106 Положення про порядок проходження служби цивільного захисту особами рядового і начальницького складу наказом ДСНС України від 29 грудня 2017 року № 722 Чистякову Тетяну Олександрівну прийнято на службу цивільного захисту, зараховано у кадри ДСНС України, присвоєно спеціальне звання ЛЕЙТЕНАНТ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ.
19 Січня12:02 Розроблено пілотну версію програмного забезпечення з формування карток обліку пожеж
Від 01 січня 2018 року набрав чинності та застосовується наказ ДСНС України "Про забезпечення ведення обліку пожеж та їх наслідків" від 16 серпня 2017 р. № 445, відповідно до якого територіальні органи ДСНС України мають щомісячно до 05 числа включно, наступного за звітним періодом місяця, направляти до Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту інформацію про пожежі за звітний період із наростаючим підсумком у вигляді масиву карток обліку пожеж.
28 Грудня19:45 Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту з нагоди Нового року та Різдва Христового!
Щиро вітаю вас зі світлими й радісними святами – з Новим роком та Різдвом Христовим! Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням різних питань, а також народження нового часу, нових надій та сподівань.
28 Грудня18:42 В УкрНДІЦЗ відбувся святковий концерт з нагоди святкування Нового року та Різдва Христового!
28 грудня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся концерт з нагоди святкування Нового року й Різдва Христового за участю працівників УкрНДІЦЗ та членів їхніх родин. Після цього начальник інституту привітав усіх працівників з прийдешніми святами, подякував їм за професіоналізм і плідну роботу протягом року та побажав міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, натхнення у роботі та кар’єрного зростання.
21 Грудня17:26 Рятувальники розповіли представникам мас-медіа про основні правила безпечного святкування новорічно-різдвяних свят
Зимові свята – символ домашнього тепла та затишку. Сяюча ялинка з різноманітними іграшками збирає біля себе всю родину. І кожен незалежно від віку починає вірити в казкову магію свята. Проте, з передсвятковим настроєм збільшується і ймовірність виникнення пожеж. Саме тому, 21 грудня на пожежно-випробувальному полігоні Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту рятувальники розповіли представникам мас-медіа, як безпечно провести новорічні та різдвяні свята.
20 Грудня15:36 В УкрНДІЦЗ відбулося чергове засідання науково-технічної ради Інституту
20 грудня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням заступника начальника інституту з цивільного захисту Віталія Коваленка відбулося чергове засідання науково-технічної ради.
19 Грудня17:00 Діти працівників УкрНДІЦЗ завітали у гості до Святого Миколая
День Святого Миколая-Чудотворця залишається одним з найулюбленіших і довгоочікуваних свят для дітей і дорослих. Адже кожна дитина знає, що в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай приносить подарунок і залишає його під подушкою.
19 Грудня16:25 Колектив УкрНДІЦЗ привітав Зінченка Миколу Антоновича з ювілеєм!
19 грудня на пожежно-випробувальному полігоні Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту заступник начальника інституту - головний інженер Шойко Василь Анатолійович під дружні оплески колег привітав муляра 6 розряду ПВП Зінченка Миколу Антоновича з ювілейним 70-річним днем народження. Працівники УкрНДІЦЗ, також, привітали ювіляра та побажали йому міцного здоров'я, життєвих сил, бадьорості духу та сімейного благополуччя.
18 Грудня10:35 Український науково-дослідний інститут цивільного захисту вітав офіцерів
Робочий тиждень, 18 грудня, в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту розпочався з приємної події. Начальник інституту Віталій Кропивницький під дружні оплески колег вручив погони офіцерам.

    Твіт